Your Sanitary Napkins Producer

Výrobky FIDE

Péče o zdraví

Carin & Oasis ProBiotic

Carin & Oasis ProBiotic

Unikátní kombinace dámské hygienické vložky a probiotik. Unikátní řešení vaginálních kvasinkových infekcí!

Vložky s probiotickou kulturou podporují zdraví poševní sliznice a močových cest. Vložky obsahují čistou probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilus. Probiotika jsou přátelské bakterie, které udržují rovnováhu poševního prostředí. Probiotika jsou přirozenou a nezbytnou složkou vaginální sliznice.

Lehká inkontinence

Lehká inkontinence

Samovolný lehký únik moči (lehká inkontinence) je poměrně rozšířený problém, který může postihnout každého bez rozdílu věku a pohlaví a znepříjemnit každodenní život.

Účinným řešením Vašich problémů mohou být speciální absorbční pomůcky, na které přispívá i zdravotní pojišťovna. Vložky CARIN Light incontinence jsou volně dostupné nejen v síti lékáren, ale i v prodejnách drogerií, prodejnách COOP, GLOBUS a vybraných obchodních řetězcích. Poraďte se se svým lékařem či lékárníkem a nedovolte inkontinenci ovládat Váš život!

Dámské vložky, slipové vložky a tampóny

Carin

Řada Carin

Prémiová řada nejvyšší kvality! Nejnovější a nejširší řada výrobků dámské hygieny, která splňuje nejpřísnější kritéria kvality. Moderní design obalů a špičková kvalita uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka! Tato řada obsahuje i velmi žádané inkontinenční vložky a Novinku „Vložky s probiotiky“.

Micci

Řada Micci

Nejdéle známá a velmi oblíbená řada výrobků, která nabízí ve vysokém standardu kvality dámské hygienické vložky s prolisem, singl balené silné vložky, malé 8 ks balení menstruačních tamponů a velmi oblíbené 30 ks slipové vložky. Moderní design obalů zajišťuje velkou obrátku na regálech obchodů.

Oasis

Řada Oasis

Řada Oasis představuje kompletní řadu vysoce kvalitních dámských vložek, slipových vložek, menstruačních tamponů a nově i probiotických vložek!

„KOUPÍ NAŠICH VÝROBKŮ DÁVÁTE PRÁCI TĚLESNĚ POSTIŽENÝM” ISO 9001