Your Sanitary Napkins Producer

Nabídka pracovních míst

Operátor-obsluha výrobní linky, seřizovač

Požadujeme

  • Manuální zručnost, technické myšlení, samostatnost, odpovědnost, odolnost vůči stresu
  • Praxe na obdobné pozici 3 roky
  • Vzdělání: Vyučen nebo ÚSO technického zaměření, elektrotechnické vzdělání výhodou
  • Zkušenost s opravami, nebo seřízením mechanických, nebo elektromechanických soustrojí, strojů, či výrobních linek výhodou

Nabízíme

  • Odbornou práci na moderní technologii, 5 týdnů dovolené, měsíční příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování
  • Nadstandardní ohodnocení, dle zkušeností a dosahovaných výsledků

Náplň práce

  • Nastavení, seřízení a obsluha výrobní linky, doplňování materiálu na lince, odpovědnost za kvalitu výrobku, bezproblémový chod a produktivitu výrobní linky. Opravy, či úpravy výrobní linky a spolupráce s mechanikem podniku
  • Dvousměnný provoz

Zaměstnavatel

  • FIDE s.r.o.
  • Brtnice 35, 58832 Brtnice, Česká republika

Kontaktní osoba

Asistent ekonoma podniku

Moderní a dynamická společnost zabývající se vývojem a výrobou hygienických produktů shání do svého týmu kolegu na pozici asistent ekonoma podniku.

Pracovní náplň bude spočívat v:

  • Denní účtování přijatých faktur, bankovních výpisů a pokladny
  • Zpracování podkladů pro přiznání k DPH, Intrastatu a kontrolnímu hlášení

Požadujeme:

  • Alespoň základní znalost podvojného účetnictví
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Vzdělání: ukončené maturitní zkouškou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci v moderní a dynamicky se rozvíjející se společnosti
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Máte–li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email adresu maderova@fide.cz, příp. nás kontaktujte na tel. čísle: 567 216 390.

„KOUPÍ NAŠICH VÝROBKŮ DÁVÁTE PRÁCI TĚLESNĚ POSTIŽENÝM” ISO 9001